Daylan Halı Yıkama olarak amacımız; sizlere modern, güvenilir, profesyonel çalışan, sistemli, müşteri memnuniyeti odaklı kaliteli bir hizmet sunmaktır.

Bu amaçla farkımızı sizlere sunabilmek için en son teknolojiyle üretilmiş tam otomatik yıkama makinaları, deneyimli kadro ve doğal anti bakteriyel şampuanlarla Silivri'de ücretsiz servisimizle 4 mevsim birinci sınıf hizmet vermekteyiz.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Müşterilerimizin beklentilerini en iyi şekilde yerine getirmek, beklentilerini gerçekleştirmek ve müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Bu amaç doğrultusunda;

  • Şirketimizin sahip olduğu tecrübesini muhafaza etmek ve güncel tutmak,
  • Temizlik sektöründeki teknolojik gelişmeleri yakından izleyerek, çalışanları bilgilendirmek ve eğitmek,
  • Sunulan ürün ve hizmetlerin fiyat-verimlilik dengesini gözetmek,
  • Temizlik sektöründe hep bir numara olmak öncelikli hedefimiz.Sağlıklı hijyen ortamını sağlamak
  • Her zaman daha iyisi olacağı inancı ile yakaladığı kaliteyi sürekli ölçmek ve iyileştirmek,
  • Temizlik sektöründeki gelişmeleri müşteri ihtiyaçlarına uygun olarak gözden geçirerek yenilemektir.

KALİTE GELECEĞİMİZDİR

DAYLAN HALI YIKAMA olarak kuruluşumuzdan beri attığımız her adımın amacı, insanın YAŞAM KALİTESİ’Nİ yükseltmektir. En üst düzeydeki profesyonel yöneticilerimizden, tüm çalışanlarımızda yani ailemizin her bireyinin en önemli özelliği DÜRÜSTLÜK’TÜR.

HİZMET SÜREKLİLİKTİR

Müşterilerimizin memnuniyeti bizim için başarının tek anahtarı sayılır. Başarıyı sürekli kılan ise hizmetin kalitesidir. DAYLAN HALI YIKAMA olarak hizmetin sürekliliğini, kaliteden ödün vermeden başarabilmek için tüm bilgi ve tecrübelerimizle çalışmaktayız. Hizmetin kaliteli ve devamlılığını sağlamak firmamızın asli görevlerinden sayılır. 24 saat kesintisiz iletişim imkanı ile günün her saatinde ihtiyacınız olan hizmeti temin edebilirsiniz.

Copyright © ­2013 DAYLAN HALI YIKAMA Tüm Hakları Saklıdır